2 Devlet Hastanesine Yıkım Kararı! Yerine 3 Yeni Hastane!

2 Devlet Hastanesine Yıkım Kararı! Yerine 3 Yeni Hastane!

İnstagram hesabı @drgulec üzerinden kararını paylaşan Tuba Güleç, “Hastane doktorluğuna geri dönüyorum. İstanbul’dan taşınıyorum. 8 farklı seçeneğim vardı ve ben nereye gidiyorum: Türkiye’nin en mutlu şehri Sinop’a. Sinop’ta bir devlet hastanesinde acil hekimi olarak görev yapacağım. Umarım bu seçtiğim yol benim için en hayırlı yoldur” dedi.

Doktor Tuba Güleç’in sosyal medya üzerindeki etkileyici ve farklı içerikleriyle dikkat çektiği biliniyor. Yaptığı açıklamada Güleç, yeni görevine duyduğu heyecanı ve umutlarını paylaşırken, takipçileri de kendisine destek mesajları göndermeye devam ediyor.

TUBA GÜLEÇ KİMDİR?

Tuba Güleç, Gazi Üniversitesi ve İstanbul Medeniyet Üniversitesi’nde tıp eğitimini tamamladıktan sonra Yale Üniversitesi Plastik Cerrahi Anabilim Dalı ve California San Diego Üniversitesi Pediatrik Nöroşirürji Anabilim Dalı’nda eğitim aldı.

Aldığı eğitimler hakkında bilgi veren Güleç, kendisini “deneyim avcısı” olarak tanımlıyor. Çiğ et, ciğer, beyin, yumurtalık gibi organları yiyen fenomenin videoları sosyal medyada çok konuşulmuş ve tartışılmıştı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *