MHRS üzerinden randevu almak isteyenler, zaman zaman müsaitlik bulamama sorunuyla karşılaşabiliyor. Ancak, bu durumu aşmanın bazı püf noktaları bulunuyor.

MHRS, hastaları Sağlık Bakanlığına bağlı hastaneler, ağız ve diş sağlığı merkezleri ile aile hekimleriyle buluşturmayı amaçlayan bir sistem olarak öne çıkıyor. Canlı operatörlerden Alo182 aracılığıyla, web üzerinden veya MHRS mobil uygulaması aracılığıyla istedikleri hastane ve hekimden randevu alabilme imkanı sunuyor.Ankara'daki Köklü Hastaneler Yeniden Değerlendiriliyor!

Ankara’daki Köklü Hastaneler Yeniden Değerlendiriliyor!

Yoğunluk nedeniyle bazen istenilen tarihe randevu bulamama sorunu yaşayanlar için MHRS randevu alma ipuçları ve kolaylıkları araştırılmaktadır. İşte, MHRS’den kolayca randevu alabilmek için dikkate alabileceğiniz bazı önemli noktalar:

Peki, MHRS randevusu nasıl alınır? Randevu bulamayanlar için detaylar haberimizde. İşte MHRS randevu taktikleri…

Gözünüz saat 16.00’da olsun

15 gün sonrasının randevuları saat 16.00’da açılır. Bu nedenle saat öğlen dörtte her branşa kolaylıkla randevu bulabilirsiniz.

İptalleri takip edin

Gece saat 02.00-03.00 arasında izni biten ve yeni çalışmaya başlayan hekimler ile birlikte, önceki gün iptal edilen randevular sisteme girilmektedir.

Bu saatlerde ara ara kontrol ettiğinizde aynı güne ya da sonraki güne randevu almak mümkün olmaktadır.

Talep edin

MHRS’den istediğiniz bölüm için arama yapıp talep oluşturabilirsiniz. Randevu boşa çıkınca size SMS ile bir link gelir ve 15 dakika süre tanımlanır.

Diş randevusu

Diş randevusu saatleri akşam 20.00’de açılır ve önünüzdeki 2 gün için randevu verilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *