Tayfun Güney, Ağustos ayında kendisini diş doktoru olarak tanıtan Ada B. ile tanıştı. İmplant tedavisinden konu açıldığında Ada B., uygun fiyatlarla yardımcı olabileceğini iddia etti. Güney, 29 Eylül randevusu için Ankara’ya gitmeye karar verdi.

Ancak, randevu sonrasında Güney’in yaşadıkları, beklediğinden çok farklı oldu. İddialara göre, sahte hekim Ada B., yalnızca maddi kayıplara yol açmakla kalmayıp, Güney’in sağlığına da zarar verdi.

Yeni Açılan Klinik ve Tabelasızlık Şüphesi

Ankara’ya varan Güney, kliniğin tabelasını göremeyince şüphelenmeye başladı. Aldığı yanıt ise kliniğin yeni açıldığı ve henüz tabelaların takılmadığıydı.

Dolandırıcılığın Ortaya Çıkışı: İmplantların Düşmesi

Tedavinin ardından Güney’in ağzındaki implantlar tek tek düşmeye başladı. Ada B., diş parası adı altında 14 bin lira istedi. Şok içinde kalan Güney, yaşadığı sorunu implant firmasına bildirdi.12 Yıl Mücadele Etti ‘Yüzyılın Cerrahı’ Kurtardı!

12 Yıl Mücadele Etti ‘Yüzyılın Cerrahı’ Kurtardı!

Çalınan İmplantlar ve Sağlık Sorunları

Ortaya çıkan gerçek ise korkunçtu. Yardımcısı B.G., çalıştığı implant firmasından çok sayıda implant çalarak firmanın üzerinde büyük bir zarara neden olmuştu. Tayfun Güney hem parasını hem de sağlığını kaybetti.

Suç Duyurusu ve Ada B.’nin Ters Cevabı

Güney, yaşadığı dolandırıcılık olayı üzerine suç duyurusunda bulundu. Ancak Ada B.’den beklediği cevap gelmedi. Özel bir klinikte 12 implantını çıkartan Güney, yaşadığı bu travmayı atlatmaya çalışıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *