![](https://haberkaradenizim.com/wp-content/uploads/2023/08/patrick-kluivert-calistigimizin-karsiligini-aliyoruz-1691701098385.jpeg)
<
Süper Lig ekiplerinden temsilcimiz Adana Demirspor, UEFA Konferans Ligi 3. ön eleme turu ilk maçında Hırvat ekibi Osijek‘i 5-1’lik skorla mağlup etti.
Karşılaşmanın ardından teknik direktör Patrick Kluivert açıklamalarda bulundu.
İŞTE O SÖZLER:
Bu tarz sonuçlar almak için çok çalışıyoruz. Beklentinin dışında gibi görünse de çalıştığımızın karşılığını alıyoruz. ‘Pastanın üzerindeki kiraz’ gibi diyebiliriz.