Özel olarak geliştirilen İtalyan tipi özel dizayn mobilya modellerini tek tek araştıran ve firmanın dekorasyon stilini çok beğendiğini dile getiren Alişan – Buse Varol çifti, aynı vakitte markanın bedava iç mimari danışmanlık hizmetinden de faydalanmak istediğini dile getirdi.

Biz Hep Bahardık

Son zamanlarda ayrılık iddialarıyla gündeme gelen Alişan ve Buse Varol çifti lansmana katılan basın mensuplarının sorularını da yanıtladı.

Her ailede küçük tefek bazı hallarda büyük problemler olabileceğinin altını çizen Alişan, ‘Ama mühim olan onların çözülüp yeniden bir arada olabilmek.

Biz esasen hep bir aradaydık. Bu yüzden 2. bahar söz hususu değil. Biz hep bahardık” diyerek çıkan ayrılık haberlerini yalanlarken Buse Varol da ‘Vay bak, bunu beğendim’ diyerek eşini destekledi.

“Krizi Fırsata Çevirdi Yakıştırmaları Bizi Üzüyor”

Ayrılık iddialarıyla son dönemde gündemden düşmeyen Alişan ve Buse Varol çifti geçen zamanlarda medyaya yansıyan ‘Krizi Fırsata Çevirdiler’ haberleri içerisinde “Bu haberler bizi üzüyor. Aile içi hususları konuşmaya lüzum yok.

Yaşanılan bu hal işlerine yaradı gibi cümleler yakıştırmalar yalnızca üzüyor” açıklamasını yaptı. 

Burak’ın babasının yolunda olduğunu dile getiren Buse Varol, “Şarkıları bundan sonra ezbere biliyor. Burak durup durup kafasından müzik yapıyor, besteciliğe başladı” dedi..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *